І знову вересень кличе за парти
01.09.2020
Show all

01.02. 2020 р. Відкритий урок.

01 лютого викладач спецдисциплін Лигирда К. П. провела відкритий урок з предмету організація обслуговування в ресторанах на тему «Подача гарячих напоїв» (група №3, професія кухар, офіціант). Девіз уроку: Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто най­краще реагує на зміни, що від­буваються (Гордон Драйден).                                   

Методична мета уроку: активізація учнів на уроці шляхом використання активних та інтерактивних методів (дослідницької роботи, мультимедійні презентації).

Методи роботи на уроці: пояснювально-ілюстративний через презентацію нового матеріалу, дослідження учнів, проблемні ситуації, мозковий штурм.

Дидактичне і матеріально-технічне забезпечення: комп’ютерний комплекс, мультимедійні презентації, опорні конспекти, повідомлення учнів.

Під час уроку вдало використано міжпредметні зв’язки:устаткування громадського харчування (теплове устаткування), охорона праці (правила Т/Б з кип’ятком), виробниче навчання і практика (гарячі напої), калькуляція, облік та звітність (розрахунок порцій), математика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту