НАСОЛОДЖУЄМОСЯ РОБОТОЮ ІЗ «КРУТИМИ»  ОСВІТНІМИ РЕСУРСАМИ

Якщо здобувачі освіти готуються до ЗНО — найкращим рішенням буде запропонувати їм зареєструватися на онлайн-платформі для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання ILearn. Навчання тут цікаве, безкоштовне і доступне 24/7:

  • онлайн-курси з основних предметів ЗНО;
  • вебінари з найкращими репетиторами Києва;
  • тести;
  • подкасти;
  • матеріали для самопідготовки.

А за гарне навчання ще й можна підзаробити віртуальні монетки «вчибакси» і обміняти їх на прикольних героїв. Сервери платформи надійні і дуже гостинні. А коли здобувачі освіти повернуться до закладу освіти, можуть порівняти, хто скільки заробив «вчибаксів», які найскладніші вправи виконав.

Помічними ресурсами в онлайн-навчанні стануть і EdTed та edpuzzle.com. У цих додатках викладач  може взяти  готові відео та накладати на них запитання, відео- чи аудіокоментарі. Здобувачі освіти встановлюють застосунок  на телефоні, уводять код класу/групи, який дає викладач. У цьому класі/групі  будуть з’являтися завдання від педагога. Коли здобувачі переглянуть  навчальне відео, воно зупиниться на певній секунді та спливе завдання від викладача. Його треба виконати одразу й тільки потім можна буде рухатися далі.

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ!

СПРОБУЙТЕ ЦІ СЕРВІСИ, ЗРОБІТЬ НАВЧАННЯ НА ВІДСТАНІ ЦІКАВИМ.