І знову вересень кличе за парти

01.02. 2020 р. Відкритий урок.
01.02.2020
18.09.2020р. Години спілкування.
18.09.2020
Show all

І знову вересень кличе за парти

Перше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

Усі шляхи цього дня ведуть до ліцею, бо розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до здобуття професії, до нових звершень.

Тячівський професійний ліцей широко відкрив свої двері перед дівчатами і хлопцями, які вийшли на широкий шлях дорослого життя, обрали майбутню професію, яка допоможе їм затвердити себе як людину, особистість, професіонала.

…Перший вересневий дзвінок покликав вихованців у світлі аудиторії ліцею на перший урок, що став початком цікавого і захоплюючого учнівського життя. А тематика першого уроку різноманітна: «Ми – нація єдина, твої ми діти, Україно!», «Ковід- 19 –новий виклик для усього світу, «Математика – інструмент пізнання світу», «Коронавірус: все, що треба знати сучасним здобувачам освіти».

Мабуть у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту