17.01.-21.01.2022р. Тиждень природничо-математичних дисциплін

14.01.2022р. І етап олімпіад зі спеціальних дисциплін
14.01.2022
19.01.2022р. Дуальна освіта: навчання і робота
19.01.2022
Show all

17.01.-21.01.2022р. Тиждень природничо-математичних дисциплін

       Нещодавно в ліцеї пройшов тиждень природничо-математичних дисциплін. Мета проведення: розширити знання здобувачів освіти  з природничих і математичних предметів, розвинути інтерес до вивчення даних дисциплін, залучення учнів до творчої, активної діяльності, створення атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості учня, обмін педагогічним досвідом. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації  позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та їх пізнавального інтересу, сприяли розкриттю внутрішнього  потенціалу вихованц

       В перший день Тижня оформлено виставку газет «У світі цікавої математики, фізики та біології». Кожен бажаючий міг взяти участь у розгадуванні ребусів та кросвордів. Молоді викладачі Гросич Г.П. та Крегул Н.В. презентували відкриті уроки з використанням ІКТ. 

       Особливо захопила вихованців інтелектуальна гра «Найрозумніший хімік»,  проведена викладачем хімії, біології, екології  Геревич О. В. між ліцеїстами І-го курсу. В результаті проведених конкурсів найрозумнішим хіміком ліцею визнано  Ковтун Даніела,  учня групи №3 (професія кухар, офіціант). Разом з викладачем географії Савулою К.М. учні здійснили  захопливу «Подорож країнами світу», взявши участь в інтелектуальній грі. Викладач фізики та астрономії  Гросич Г.П. провела зі здобувачами освіти позакласний захід «Турнір кухарів-фізиків» та перегляд наукових фільмів з астрономії про малі тіла сонячної системи.  А під час математичного брейн рингу «Чарівний світ математики», який організувала викладач математики Крегул Н.В., слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів» розв’язували хитромудрі задачі та математичні загадки.

       Тиждень природничо-математичних наук закінчився, але продовжуватиметься праця викладачів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту