9 листопада – до Дня української писемності та мови

05.11. 2020 р. СУЧАСНІ ФОРМИ РЕСТОРАННОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
05.11.2020
20-й радіодиктант національної єдності
09.11.2020
Show all

9 листопада – до Дня української писемності та мови

9 листопада відзначається велике свято — День української писемності та мови. Традиційно у Тячівському професійному ліцеї відбулися різноманітні виховні заходи: години спілкування, мовознавчі квести, літературні вікторини, флешмоби, виставка стіннівок «Наша мова калинова». Під час цих заходів учні мали змогу «доторкнутися» до поетичного слова українських письменників, послухати українські народні пісні і черговий раз переконалися в тому, що мова — це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і Батьківщину.

З нагоди цього свята зусиллями вихователя гуртожитку Федоришин Д.Д. та учнями була підготовлена літературно-музична композиція «Без мови рідної, дитино, й народу нашого нема», на яку було запрошено і працівників Тячівської центральної районної бібліотеки. Присутні з цікавістю прослухали розповідь про життєвий шлях Нестора Літописця, про становлення української мови. З жвавим інтересом були переглянуті відеоматеріали про виникнення і розвиток української мови.

В рамках заходу у читальному залі була оформлена книжкова виставка літератури “Мова моя – найдивніше диво”.

Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу ще раз доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури, як обов’язку кожного українця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту