31.05.2024р. Зустріч з роботодавцями: «Освіта – сьогодні, кар’єра – завтра, успіх – завжди!»

30.05.2024р. Сервіруємо стіл, створюємо святковий настрій.
30.05.2024
04.06.2024р. Профорієнтаційний урок
04.06.2024
Show all

31.05.2024р. Зустріч з роботодавцями: «Освіта – сьогодні, кар’єра – завтра, успіх – завжди!»

    31 травня з ініціативи адміністрації ліцею та керівника «Бізнес клубу» Катерини Савули відбулася зустріч здобувачів освіти  з роботодавцями.  Тема круглого столу: «Освіта – сьогодні, кар’єра – завтра, успіх – завжди!».Гостей привітала Оксана Вакій, керівник закладу, яка розповіла про стан підготовки кваліфікованих кадрів, досягнення, проблеми та наявні перспективи розвитку ліцею.

    На зустрічі були присутні: Андрій Терп’як  (ТОВ «АТіК»), Надія Феєр (Готель-ресторан «Феєрія»), Богдан Кошілко  (СТО БОШ Авто Сервіс), Іван Немеш (ТМ «Нова Сила», Авто Сервіс), Богдан Мункачій (автоматизація бізнесу, організація, продаж і реклама товару). У своїх виступах роботодавці зупинялись на актуальних вакансіях робітничих спеціальностей на своїх підприємствах, повідомили присутніх про зацікавленість у кваліфікованих кадрах. Підприємці поділилися  своїми успіхами та проблемами, розповіли  про власні виробничі потужності, про людські та професійні якості затребуваних фахівців, закликали учнів добросовісно навчатися і працювати над особистим розвитком.

    Здобувачі освіти запитували у роботодавців про умови роботи, можливості працевлаштування та кар’єрного зросту на їх підприємствах. Запитання до роботодавців свідчили про серйозний підхід молодих людей до планування свого майбутнього. Наші учні почерпнули цікаву та корисну для себе інформацію щодо можливостей реалізації здобутих знань на практиці.

    Віримо, що після проведеної зустрічі кожен учень знатиме, що в собі необхідно вдосконалити, щоб почуватись більш впевнено при працевлаштуванні в майбутньому. Такі заходи є надзвичайно важливими, адже замовник, тобто бізнес, має визначати, які навички є необхідними для молодого фахівця, адже світ змінюється швидкими темпами і за нових умов профільна освіта має відповідати сучасним вимогам. 

    Зустріч пройшла  в атмосфері оптимізму, щирості, довіри, емоційного піднесення та мала пізнавальний та заохочувальний характер. Після жвавих дискусій, для гостей було організовано невеликий концерт.

    Дякуємо гостям за участь у заході та надіємося на подальшу співпрацю.

                                                           Марта Копчалюк, методист КЗ «Тячівський ПЛ» ЗОР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту