04.06.2024р. Профорієнтаційний урок

31.05.2024р. Зустріч з роботодавцями: «Освіта – сьогодні, кар’єра – завтра, успіх – завжди!»
31.05.2024
05.06.2024р. Вітаємо переможців!
05.06.2024
Show all

04.06.2024р. Профорієнтаційний урок

    Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті. Лише улюблена справа може приносити матеріальне і моральне задоволення на все життя.

    З метою розширення уявлення про світ професій, які мають попит на ринку праці,   з учнями випускних класів  Тячівського ліцею з угорською мовою навчання було проведено  профорієнтаційний урок. Педагогічні працівники КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР Наталія Косов та Марта Копчалюк надали вичерпну інформацію щодо умов вступу до закладу та особливостей навчання, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у гуртковій роботі, спорті чи культурно-масовому житті. Присутні дізналися про сучасні престижні та завжди потрібні професії. Особливу увагу педагоги звернули на значну роль виробничої практики на підприємствах, під час якої учні удосконалюють отримані в ліцеї уміння та навички.
    Сподіваємося, що проведення таких заходів стане для школярів компасом у їх подальшому професійному самовизначенні та допоможе зробити правильний вибір майбутньої професії.

                            Марта Копчалюк, методист КЗ «Тячівський ПЛ» ЗОР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту