21.09.2021р. – Міжнародний день миру
22.09.2021
28.09.2021 р. – Профорієнтаційний захід
28.09.2021
Show all

28.09.2021р. Відкритий урок виробничого навчання

       Відкритий  урок  –  це важлива подія в житті кожного майстра виробничого навчання. На занятті виявляється професійна придатність педагога, вміння подати себе і свої знання, уміння, навички, здатність вибирати вірні методики навчання.

       Так, 28 вересня 2021 року, майстер виробничого навчання  Лариса Миколаївна Гісем провела відкритий урок на тему  «Виконання кілець на кінцях жил одножильних і багатожильних кабелів» (група № 11, професія електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник  з освітлення та освітлювальних мереж).

       У ході заняття було акцентовано увагу на правильній організації робочого місця, вимогах з техніки безпеки по виконанню даних робіт, вирішено ряд проблемних виробничих ситуацій.

       Здобувачі освіти були в спеціальному одязі, мали засоби індивідуального захисту та необхідний електроінструмент. Вони чудово розуміли Ларису Миколаївну та із захопленням слухали вступний інструктаж.

       Та коли майстер виробничого навчання розпочала демонструвати практичні навички виконання робіт, безпосередньо демонструючи трудові прийоми, учні групи намагались  запам’ятати  все до найменших, найтонших нюансів: послідовність  виконання робіт, рухи, правильне положення, уміння користуватись інструментом тощо.

       Досвід доводить, що більшості педагогам, особливо тим, хто розпочинає професійний шлях, необхідна допомога – з боку досвідчених колег, керівників, з боку методичного комісії. Педагогам початківцям конче необхідна постійна методична підтримка, щоб грамотно і свідомо вибудовувати цілісний освітній процес, ураховуючи різноманітність інтересів і можливостей здобувачів освіти.

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту