28.09.2021р. Відкритий урок виробничого навчання
28.09.2021
29.09.2021 в Тячівському професійному ліцеї Закарпатської області викладачем історії Бокоч Л.М. був проведений урок-реквієм, присвячений пам’яті жертв Бабиного Яру.
29.09.2021
Show all

28.09.2021 р. – Профорієнтаційний захід

      Щоб допомогти змінити уявлення молодих людей про прийнятну роботу, розширити спектр пошуку роботи 28.09.2021 року заступник начальника відділу активної підтримки Тячівського районного центру зайнятості Любов Попович, провела профінформаційний груповий захід для здобувачів освіти Тячівського професійного ліцею.

      Учасники дізнались про роботу служби зайнятості, зокрема ознайомились з послугами, які може отримати молодь в центрі зайнятості, актуальними професіями на ринку праці та шляхами їх здобуття, основними правилами вибору професії, інформацією про навчальні заклади, паспортами підприємств, «барометром професій». Щирий діалог у формі ігор з учнями про те, що вибір професії – це друге народження людини і від того, наскільки правильно обрано життєвий шлях, залежить суспільна цінність людини, задоволення своєю роботою, і в кінцевому результаті – щастя, дав учасникам зрозуміти, що помилка при виборі професії може змінити усе життя людини, зруйнувати всі її плани, зробити нещасною, адже дуже погано коли людина розчаровується у своїй професії.      

      Також було розглянуто сучасні методи пошуку роботи за допомогою Інтернет-ресурсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту