24.04. 2023 Екскурсія на підприємство з елементами майстер-класу.

23.05.2023р. Смачні майстер-класи від роботодавців
23.05.2023
25.05.2023р. До Всеукраїнського Тижня професійної освіти
25.05.2023
Show all

24.04. 2023 Екскурсія на підприємство з елементами майстер-класу.

    Дочірнє підприємство «Ламелла»,  що знаходиться в м. Тячів –  провідний західно-український виробник дерев’яних столів, ліжок, комодів та інших меблів, продукція якого відправляється в багато країн Європи, так і на внутрішній український ринок. З самого початку свого заснування в 2001 році «Ламелла» поставила за мету виготовлення практичних і надійних виробів. А головне – ці вироби екологічно чисті, бо опоряджують їх не лаками, а воском, який не шкідливий для здоров’я людини. Саме у виробничі цехи цього підприємства завітали здобувачі освіти та педагоги Тячівського професійного ліцею у рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти, щоб дізнатись, як вона виробляється.

    Фахівці меблевої фабрики з великою любов’ю розповіли про свою роботу, плани та проєкти підприємства, ознайомили учнів з технологічним процесом виготовлення меблів з масиву дерева, в основному бука і дуба. Майбутні столяри та електромонтажники мали можливість ознайомитися з робочими процесами «зсередини» і переконатися, що вони побудовані на новітніх технологіях і обладнанні відомих європейських фірм.

    Особливо цікавим та заохочувальним був майстер-клас роботи за свердлильно – пазувальним верстатом, який продемонструвала робітниця «Ламелли». Прийоми роботи за свердлильним верстатом спробували і наші здобувачі освіти, можливо майбутні робітники даного підприємства.

    Екскурсія поповнила знання  про робітничі професії та уявлення про сучасні умови виробництва.

    Висловлюємо щиру подяку керівництву та персоналу підприємства за чудову пізнавальну екскурсію і бажаємо подальшого розвитку, процвітаючого успіху, стабільного доходу та блискучих перспектив. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту