23.05.2023р. Смачні майстер-класи від роботодавців

23.05.2023р. Вітаємо дипломантів Всеукраїнського кулінарного on-line конкурсу «Гарбузовий Маєток 2023»!
23.05.2023
24.04. 2023 Екскурсія на підприємство з елементами майстер-класу.
24.05.2023
Show all

23.05.2023р. Смачні майстер-класи від роботодавців

    Відвідування майстер-класів досвідчених фахівців є невід’ємною частиною формування та вдосконалення професійних компетенцій здобувачів освіти – майбутніх кухарів, офіціантів, барменів.

    В рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти  майстрами виробничого навчання Тячівського професійного ліцею Погоріляк Олександрою, Овечкіною Настасією та Мадай Віталією була організована зустріч для учнів спеціальностей «Кухар, офіціант» та «Офіціант, бармен» з роботодавцями ресторану «Палладіум Паб» та кав’ярні «Італійська кава».

    Підприємиця Деяк Леся люб’язно поділилася з учнями секретами ресторанного бізнесу, охоче розповіла про те, який шлях потрібно було пройти, перш ніж очолити престижний ресторан. Людина, яка бажає опанувати майстерність приготування страв, повинна постійно розвиватися і самовдосконалюватися. І навчання в ліцеї – це перший важливий щабель для того, щоб отримати знання про організацію ресторанного господарства, технологію приготування страв, обладнання ресторанного господарства тощо. Після пізнавальної бесіди для педагогів та  учнів було проведено майстер-клас з приготування  страв «Стейк лосося на вершково-шпинатній подушці» та «Кордон –блю на подушці з овочів і ніжного сиру».

    А під час майстер-класу,    проведеного у  кав’ярні «Італійська кава» (ПП Цавнер Віталій),  майбутні офіціанти, бармени поринули в чарівну атмосферу кавових ароматів та дізналися про основні правила роботи на професійному кавовому обладнанні, особливості приготування еспресо, американо, лате та капучино.

    Висловлюємо величезну подяку підприємцям  за унікальну можливість взяти участь в майстер-класах. Бажаємо процвітання, позитивних клієнтів і професійних апетитних досягнень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту