25.05.2023р. До Всеукраїнського Тижня професійної освіти

24.04. 2023 Екскурсія на підприємство з елементами майстер-класу.
24.05.2023
Чек на 10 жетонів
26.05.2023
Show all

25.05.2023р. До Всеукраїнського Тижня професійної освіти

    В рамках Всеукраїнського Тижня професійної освіти учнями першого курсу Тячівського професійного ліцею представлено проєкт «Історія професій секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор.

    Присутні дізналися про історію та особливості професій сучасного секретаря та адміністратора, про видатних особистостей, яким писарство допомогло в житті, про те, що   з винаходом друкарської машинки професія секретаря почала набувати жіноче обличчя і до кінця першої світової війни практично не залишилося чоловіків секретарів-референтів. Під час заходу учні навчальної групи №15 продемонстрували навики швидкісного десяти пальцевого набору.

    Родзинкою проєкту стала відеозустріч з колишнім учнем  нашого ліцею

Пилипцем Петром, випускником 2018 року, який навчався   за професією секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору. В нас він навчився бути переможцем:  отримав диплом із відзнакою, займав призові місця на олімпіадах районного та обласного рівня, був головою учнівського самоврядування ліцею. З гордістю згадував участь у студентських науково-практичних конференціях в УЖНУ, в Чернівецькому національному Університеті, в Хустській філії НУ «Львівська політехніка». Цього року успішно закінчив Львівський лісотехнічний університет.

    Завершився захід вікториною «Знаєш – поділися!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту