23.11.2022р. Конкурс фахофої майстерності: змагаються секретарі

21.11.2022р. Урок з «Охорони праці»
21.11.2022
25.11.2022р. До Дня пам’яті жертв голодоморів
25.11.2022
Show all

23.11.2022р. Конкурс фахофої майстерності: змагаються секретарі

    В рамках тижня професії ­ секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор (майстер виробничого навчання Губанова Людмила), проведено конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти ІІ курсу (навчальна група №7). Мета конкурсу: підвищення професійної майстерності учнів, розповсюдження та впровадження в навчальний процес передових методів і прийомів праці, поглиблення знань про сучасні виробничі технології.

    Теоретичний курс передбачав виконання багаторівневих тестів з предметів «Діловодство», «Українське ділове мовлення», «Комп’ютерні технології».

    А під час практичного туру здобувачі освіти на комп’ютерах створювали ділові документи: накази, листи, заяви, резюме, змагались у знаннях реквізитів документів, їх оформленні, розташуванні; в справності техніки набору, в якості оформлення тексту.

    Перше місце вибороли Ірговцій Юлія та Легач Олександр. 2-е та 3-є місця розділили Паканич Михайло, Васевич Іван, Цірик Іван та Костак Іван.

    Конкурс сприяв підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навиків. Випробування для конкурсантів виявились цікавими і не залишили їх без позитивних вражень та нового досвіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту