21.11.2022р. Урок з «Охорони праці»

21.11.2022р. Урок виробничого навчання: готуємо картопляники
21.11.2022
23.11.2022р. Конкурс фахофої майстерності: змагаються секретарі
23.11.2022
Show all

21.11.2022р. Урок з «Охорони праці»

    21 листопада викладачем предмета «Охорона праці» Павлюк К.І. проведений відкритий  урок на тему: «Вогнегасні речовини». Заняття пройшло у вигляді презентації учнями результатів пошукової роботи з нової теми. Під час уроку Клара Іванівна застосувала як традиційні методи викладання, так і інтерактивні, ефективно використала засоби навчання: наочність, комп’ютерну презентацію, навчальний фільм, роздатковий матеріал. Активізували самостійне мислення учнів такі вправи, як «Задай питання», «Символічний мікрофон», «Рефлексія», завдання –тести.

    Головною перевагою уроку стала презентація самостійної роботи учнів з теми уроку.  Особливо цікаво було дізнатися, які вогнегасники використовують для гасіння в бібліотеках, лабораторіях, архівах, якими вогнегасниками можна гасити електроустановки, що перебувають під напругою. Учні розглянули будову та принцип дії вогнегасника ВП-5.

    Підводячи підсумок уроку, здобувачі освіти зрозуміли, що зобов’язані знати та виконувати правила пожежної безпеки, не допускати дій, що можуть призвести до пожежі.

    Закріплення нового матеріалу здійснювалося шляхом вирішення учнями різнорівневих тестових завдань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту