19.02.2021р. Стажування як одна з форм удосконалення фахової майстерності

17.02. 2021р. Стажування – важлива складова якісної підготовки робітничих кадрів
17.02.2021
19.02.2021р. Йому у віках судилося безсмертя…
19.02.2021
Show all

19.02.2021р. Стажування як одна з форм удосконалення фахової майстерності

Конкурентоздатну компетентну особистість може виховувати конкурентоздатний, компетентний педагог. На сучасному етапі в професійно-технічній освіті особлива увага привертається до якості підготовки майбутніх кваліфікованих робітників. Значна роль в вирішенні поставлених завдань покладається на майстрів виробничого навчання.

Майстер виробничого навчання Шемет В.М. (професія слюсар з ремонту колісних транспортних засобів) проходив стажування на базі     навчально-практичного центру Хустського професійного ліцею. Під час практичної частини слухачі набули навичок по технічному обслуговуванню двигунів та ходової частини автомобіля, ремонту електроустаткування, діагностуванню автомобіля. За період стажування опановано навики прослуховування двигуна механічним та акустичним статоскопами, проведено діагностику роботи системи охолодження,  роботу по демонтажу-монтажу шин та балансуванню коліс автомобіля та інші роботи, згідно програми стажування.

Програму стажування успішно опановано. Як підсумок навчання –    довідка та сертифікат про проходження стажування згідно з кваліфікаційними вимогами професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів  4 розряду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту