17.02. 2021р. Стажування – важлива складова якісної підготовки робітничих кадрів

Олімпіада з охорони праці
12.02.2021
19.02.2021р. Стажування як одна з форм удосконалення фахової майстерності
19.02.2021
Show all

17.02. 2021р. Стажування – важлива складова якісної підготовки робітничих кадрів

Стажування являється однією із основних форм удосконалення фахової майстерності  майстрів виробничого навчання, практичного вивчення сучасної техніки та технологій виробництва, організації праці, виробничого досвіду.

Саме тому з 15 по 17 лютого 2021 року на базі Навчально-практичного центру електротехнічних технологій Свалявського професійного будівельного ліцею пройшли  стажування майстри виробничого навчання Кушнір В.І. та Гісем Л.М.  (професія електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник  з освітлення та освітлювальних мереж). Під час дистанційного етапу за допомогою хмарної платформи ZOOM слухачі отримали теоретичні відомості про інноваційні тенденції з використання електроенергії та сучасні методи керування силовим електрообладнанням.  На очному етапі майстри виробничого навчання практично виконували монтаж з′єднувальної кабельної муфти, вивчили  будову і принципи роботи  сучасних апаратів автоматичного та дистанційного керування освітлювальної електроустановки.

За результатами навчання педагогічні працівники отримали сертифікати від лідера ринку електротехнічної продукції АСКО-УКРРЕМ. Отримані навички сприятимуть професійному зростанню майстрів виробничого навчання, поглибленню їх знань, умінь і навичок, необхідних для здійснення якісної підготовки сучасних кваліфікованих робітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту