15.11.2022р. Конкурс професійної майстерності.

14.11.2022р.Конкурс професійної майстерності
14.11.2022
16.11.2022р. Опановуємо сучасні цифрові програми.
16.11.2022
Show all

15.11.2022р. Конкурс професійної майстерності.

    Відповідно до плану роботи методичної комісії професій деревообробки (голова Павлюк К.І.) та з метою підвищення рівня професійної майстерності учнів, поглиблення їх знань, у Тячівському професійному ліцеї проведено конкурс фахової майстерності  з професії «Столяр, тесляр». Під час теоретичного туру конкурсанти навчальних груп №№10 та 12 (майстри виробничого навчання Чонка Ю.В., Томишинець І.В., Куцин О.В.) виконували тестові завдання на перевірку знань з предметів «Технологія столярних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Електротехніка», «Охорона праці». Практичний тур передбачав такі завдання:

    виготовлення заготовок для драбини розкладної. Учні виконували розмітку та зарізання шипів, з їх розрахунком на брусках, що будуть сходинками для майбутньої драбини (група №10);

    виготовлення віконної рами: розкрій заготовок, стругання базової поверхні, стругання в розмір, зарізання шипів, вибірка чверті, складання рамки та перевірка діагоналей рамки (група №12).

    І теоретичні, і практичні завдання забезпечували рівні можливості виконання їх усіма учасниками і сприяли виявленню кожним із них досягнутого рівня знань, вмінь та фахової майстерності з професії.

    Особиста першість визначалася за максимальною сумою балів, набраних учасником. За підсумками теоретичного та практичного турів визначено переможців:

    група №10:

1. Біленко Микола

2.Фурт Василь

3.Товт Володимир;

    група №12:

1.Лавинець Михайло

2. Зизень Андріана

3. Бенко Василь.

    Випробування для учнів виявились цікавими і не залишили їх без позитивних вражень і нового досвіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту