15.10. 2021р. Опановуємо професію автослюсаря.

13.10.2021. До Дня українського козацтва.
15.10.2021
18.10.2021рр. «НІ – ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»
18.10.2021
Show all

15.10. 2021р. Опановуємо професію автослюсаря.

       Сьогодні Україна – могутня автомобільна країна з багатомільйонним парком різноманітних типів вантажних, легкових автомобілів та автобусів.

       Але, як і будь-який механізм, машина потребує постійного догляду, а часом і ремонту. Одиниці здатні самостійно вирішити таку проблему, тому в суспільстві і з’явилася така професія, як слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

       Популярність і престижність цієї професії в Україні в останній період значно зросла. Це сучасна і прогресивна професія, що користується, великим попитом на ринку праці. Адже автомобільний парк у нашій країні змінюється на очах. Випускаються нові моделі автомобілів, для їхнього ремонту й обслуговування потрібні висококваліфіковані фахівці, а оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися в автотранспортних і авторемонтних організаціях, на станціях технічного та сервісного обслуговування автомобілів, у транспортних цехах організацій різних видів економічної діяльності, навіть відкрити власну справу.

       На фото учні першого курсу Тячівського професійного ліцею (професія слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, майстер виробничого навчання Долженков С.С., класний керівник Геревич О.В.),  примірявши новеньку форму, приступили до уроків виробничого навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту