13.10.2021р. Виховні години
13.10.2021
15.10. 2021р. Опановуємо професію автослюсаря.
15.10.2021
Show all

13.10.2021. До Дня українського козацтва.

       13 жовтня актова зала Тячівського професійного ліцею перетворилася на ігровий майданчик, на якому відбулися щорічні козацькі забави під девізом  «Козацький дух – непереможний». Сучасні козаки гідні слави своїх предків. І це доводили вихованці  нашого закладу.  Особливо цікаві завдання чекали учнів під час конкурсів  «Козацька кмітливість», «Художній конкурс»,  «Найсильніші духом». Запропоновані юнакам інтелектуально-патріотичні конкурси,  дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби.

       Захід пройшов жваво і весело, козаки були дуже активними, завзято відповідали на запитання вікторини «Ми – нащадки козаків» та розгадували загадки на кмітливість. А конкурсна частина свята змусила юнаків добряче попрацювати: хлопці завзято змагалися у силі та  спритності, довели, що «козацькому роду нема переводу».    

       Родзинкою свята стала зустріч з ветераном АТО, колишнім майстром виробничого навчання нашого ліцею, а нині  начальником підрозділу оперативно – бойової прикордонної комендатури «Саламандра» Рошка Геннадієм Володимировичем.  Він поділився враженнями від пережитого, наголошував на важливості розуміння тієї нелегкої доби в якій ми зараз живемо та необхідності бути готовим будь-якої миті дати відсіч  загарбникам. Зустріч не залишила байдужими ні учнів, ні педагогів, змусивши ще раз замислитись і про любов до України, і про цінність людського життя, і про необхідність сучасної України боротися за свої кордони, за своє існування, як держави.   

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту