До Міжнародного Дня захисту тварин
14.10.2020
15.10. 2020р. Відкритий урок виробничого навчання
15.10.2020
Show all

14.10. 2020 р. До Дня українського козацтва та захисника України

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня, у Тячівському професійному ліцеї організовано та проведено пізнавальні заходи «Українське козацтво – наша гордість і слава». Для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для відвідувачів читального залу бібліотеки оформлена книжково-ілюстративна виставка «Україна – земля козацька». Про те, хто такі запорожці, про діяльність українських вояків, їх героїчну звитягу, походи, про життя та побут козаків на Січі, про славні звичаї, традиції та легенди – учні дізналися на уроках української літератури, історії України, які провели викладачі Бокоч Л.М. та Ледней Н.М.

Вихованці Тересвянської філії вшанували хвилиною мовчання жителів смт. Тересва та воїнів АТО, які загинули захищаючи свій край, Карпатську Україну, а члени гуртка «Учнівський меридіан» виготовили стіннівку до Дня українського козацтва.

Конкурсна частина козацьких змагань з шахмат та армреслінгу, яку організували викладачі фізичної культури Вакій О.М. та Мігалко М.М., змусила юнаків добряче попрацювати силою та спритністю. В запеклій спортивній боротьбі відзначилися Тяско Адріан, Рарич Микола, Палагусинець Василь, Русин Богдан, Лета Володимир, Піцура Руслан, Годинко Владислав. За підсумками змагань перемогла дружба.

Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть Вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні!

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту