14.03.2024р. Відкритий урок з математики

14.03.2024р. Відкритий урок з фізики
14.03.2024
14.03.2024р. Відкритий урок з української літератури
14.03.2024
Show all

14.03.2024р. Відкритий урок з математики

    Система координат оточує нас всюди:

– спілкуючись один з одним люди часто говорять: «Залиште свої координати». Це може бути: номер телефону, домашня адреса, місце роботи, електрона адреса.

Мабудь усі в дитинстві грали в морський бій, де кожна клітинка на гральному полі визначалася двома координатами – буквою та цифрою. Так само і в шахах.

  За допомогою координатної сітки пілоти, моряки визначають місцезнаходження обєктів.

  В географії теж зустрічається система координат. Широта – паралель. Довгота – меридіани, які утворюють координати.

  В наш такий непрости воєнний час, координати теж застосовуються для наведення на ціль.

    «Прямокутна система координат у просторі»  – такою була тема відкритого уроку, який майстерно провела викладач математики  КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР Надія Крегул у рамках обласного засідання  методичної секції заступників директорів з навчальної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти (керівник секції, методист НМЦ ПТО у Закарпатській області Світлана Вайда).

    Високий рівень володіння математичними знаннями та методикою проведення уроку  дали можливість викладачу якісно донести до свідомості учнів декартову прямокутну систему координат у просторі, сприяли формуванню умінь з визначення координат точок у просторі і координат основ перпендикулярів і розвитку їх пізнавальних інтересів та комунікативних здібностей.

    Анатоль Франц  (французький письменник) сказав, що «вчитись можна тільки весело Щоб переварити знання, треба поглинати їх з апетитом». Слідуючи за порадою письменника, на уроці учні групи №9 (професія слюсар з ремонту колісних транспортних засобів) були активними, уважними, «з апетитом» та з бажанням поглинали знання, розуміючи, що вони знадобляться для успішного навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту