14.03.2024р. Відкритий урок з фізики

14.03.2024р. Тренінг «Сучасний урок: пошуки, проблеми, знахідки» 
14.03.2024
14.03.2024р. Відкритий урок з математики
14.03.2024
Show all

14.03.2024р. Відкритий урок з фізики

    У новинах, ви могли чути фразу: «Супутник увійшов в атмосферу Землі й припинив своє існування».

    Але ж зрозуміло, що супутник мав величезну механічну енергію: кінетичну, оскільки він рухався, та потенціальну, оскільки був високо над поверхнею Землі. Куди ж зникла колосальна енергія супутника?

    Фізики пояснюють, що ця енергія перейшла в енергію всередині речовин. Цю енергію називають внутрішньою.

    Під час відкритого уроку з фізики на тему «Внутрішня енергія. Способи зміни внутрішньої енергії», який провела викладач КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР Ганна Гросич, здобувачі освіти групи №16 (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор), ознайомилися з поняттям внутрішня енергія, навчилися визначати причини та способи зміни внутрішньої енергії тіл. У ході уроку учні вирішували різні проблемні ситуації, виконували фізичний диктант із взаємоперевіркою, бали за який  заносили у картку самооцінювання, розв’язували фізичні задачі на визначення кількості теплоти; за допомогою досліду вчилися пояснювати фізичні явища та процеси, з’ясовували їх закономірності.

    Урок проведено в рамках засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти, керівник секції, методист НМЦ ПТО у Закарпатській області Світлана Вайда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту