14.03.2024р. Відкритий урок з української літератури

14.03.2024р. Відкритий урок з математики
14.03.2024
15.03.2024р. Підсумкове засідання атестаційної комісії
15.03.2024
Show all

14.03.2024р. Відкритий урок з української літератури

    Вічна загадка Любов Саме вона породжує прекрасне й вічне на землі, звеличує людину, робить щасливою чи приносить душевний біль. Скільки існує людство, стільки нерозгаданою залишається таємниця почуттів, що надихають художників і композиторів, скульпторів і письменників.

    На уроці української літератури на тему: «Іван Франко «Сойчине крило» – лірична драма у прозі про непереможне кохання», учні КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР (група №8, професія кухар, офіціант) ще раз поринули  у цю таємниц Бо ж «Сойчине крило» – це чи не найкращий твір Франкової малої прози.

    На  уроці учні разом з викладачем Наталією Ледней не лише дізналися про особливості модернізму та його відображенням на прозових творах Івана Франка, зокрема новелі «Сойчине крило», а й намагалися розкрити світ почуттів і пристрастей, створений  словом великого майстра, творчо осмислити  основний морально-етичний пафос твору; ідейний зміст новели, неоднозначність образу Марії.

    Урок проведено в рамках засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти, керівник секції, методист НМЦ ПТО у Закарпатській області Світлана Вайда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту