12.10.2022р. Цифрові освітні ресурси – не данина моді, а необхідність сьогодення

06.10.2022р.«Моє захоплення – моя професія»
11.10.2022
05.10.2022. Екскурсія на підприємство: професія власними очима
13.10.2022
Показати все

12.10.2022р. Цифрові освітні ресурси – не данина моді, а необхідність сьогодення

    Для того, щоб процес навчання став більш ефективним, актуальним і змістовним, педагогічні працівники  закладів професійної (професійно-технічної) освіти зацікавлені у використанні інструментів електронного інтерактивного навчання та інтернет-технологій.  З ініціативи майстра виробничого навчання Тячівського професійного ліцею Сергія Долженкова (професія слюсар з ремонту колісних транспортних засобів) та за підтримки директора ліцею Оксани Вакій, наш заклад з квітня 2022р. отримав можливість приєднатися до сучасних міжнародних технологій навчання. Під час проведення уроків виробничого навчання з цієї професії використовується провідна світова система інтерактивного навчання   ELECTUDE (Голландія).  Це віртуальна платформа, яка застосовується американськими університетами та низкою європейських навчальних закладів для професійного навчання спеціалістів із сервісного обслуговування, діагностики й ремонту автомобілів. За допомогою цієї програми учні можуть навчатися основам автомобіля, підвищувати компетенції у будь-якому напрямі автомобільної тематики або вибрати комплексний продукт, який допомагає освоїти всі напрями знань щодо сучасних легкових і вантажних автомобілів.    12 жовтня, під час  засідання обласної методичної секції педагогічних працівників із професій транспорту на тему «Цифрові освітні ресурси: практика створення та використання»,  майстер виробничого навчання Сергій Долженков поділився досвідом роботи з використання програми «Electude» як елемента змішаного навчання.

    12 жовтня, під час  засідання обласної методичної секції педагогічних працівників із професій транспорту на тему «Цифрові освітні ресурси: практика створення та використання»,  майстер виробничого навчання Сергій Долженков поділився досвідом роботи з використання програми «Electude» як елемента змішаного навчання.

    Учасники заходу дійшли висновку, що електронне навчання на сьогодні – це не данина моді, а необхідність. Використання передових інформаційно-комунікативних технологій в поєднанні з педагогічним досвідом дозволить підняти на більш якісний рівень освіти в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту