06.10.2022р.«Моє захоплення – моя професія»

Флешмоб до Всесвітнього дня захисту домашніх тварин
07.10.2022
12.10.2022р. Цифрові освітні ресурси – не данина моді, а необхідність сьогодення
12.10.2022
Show all

06.10.2022р.«Моє захоплення – моя професія»

    Цікаво та ефективно проходить робота гуртка «Учнівський меридіан» (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи),
адміністратор), яким  керує майстер виробничого навчання Губанова Л.Л. На заняттях  учні навчаються основам журналістики, роботи з офісною технікою, покращують свої професійні знання, навики. Використовуючи надбані вміння, створюють газети, експонати на виставку технічної творчості, розширюють знання роботи з ОС Windows-7, MS Office‑2010. Здобуті професійні знання і уміння учні також використовують для виконання основних технологічних операцій при створенні учнівської газети та  при роботі з ПК.

    На заняттях гуртківці разом з керівником налагодили випуск щомісячної газети ліцею «Учнівський меридіан». Неабиякий інтерес в учнів та викладачів викликав номер газети, присвячений початку нового навчального року та Дню працівників освіти.

    Чи будуть у майбутньому наші найактивніші вихованці комп’ютерщиками чи програмістами – вирішувати їм. Адже не кожен присвячує себе музиці, закінчивши музичну школу. Проте здобуті знання точно стануть  їм у пригоді під час реалізації власних проєктів, або у майбутньому під час пошуку роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту