12.04.2023р. Вчимося виконувати теслярські роботи

Професії, які ми пропонуємо
12.04.2023
13.04.2023р. «Вареники, вареники, Божі хваленики»
13.04.2023
Show all

12.04.2023р. Вчимося виконувати теслярські роботи

    Мабуть ви знаєте про таку професію як тесляр?

    Споконвіку дерево вважалося одним з найбільш экологічних природних матеріалів, тому якісні вироби з нього були завжди в ціні. Сьогодні мода на дерев’яне будівництво та обробку знову актуальна. А це означає, що послуги професійних теслярів  особливо затребувані. Завдання майстра виробничого навчання – привити учням знання та практичні навички виконання теслярських робіт.

    Сьогодні на уроці виробничого навчання майбутні тесляри філії Тячівського професійного ліцею (навчальна група №10, професія столяр, тесляр) практично засвоїли тему «Виготовлення щитів та простого будівельного інвентарю».  Під керівництвом майстра виробничого навчання Томишинця І.В. учні ознайомилися з технологічним процесом виготовлення щитів різних конструкцій і форм,  опрацьовували прийоми  роботи  на круглопилковому верстаті для розкроювання хвойних пиломатеріалів, удосконалили навички користування електрифікованим інструментом – шуруповертом. 

    Якщо ви прагнете присвятити своє життя роботі з найблагороднішим будівельним матеріалом, то професія теслі напевно припаде Вам до душі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту