08.11.2023р. Самоосвіта – одна з форм підвищення професійної майстерності педагога, двигун професійного зростання.

08.11.2023р. Урок виробничого навчання
08.11.2023
10.11.2023р. Перший урок виробничого навчання – відповідальний і для здобувачів освіти, і для майстра виробничого навчання.
10.11.2023
Show all

08.11.2023р. Самоосвіта – одна з форм підвищення професійної майстерності педагога, двигун професійного зростання.

    Самоосвіта  педагогічних працівників є необхідною умовою для забезпечення успішного функціонування й розвитку як окремого працівника, так і освітньої організації. Сучасний викладач та майстер виробничого навчання має бути фундаментально освіченою людиною, здатною активно і творчо діяти, самостійно набувати необхідні для професійної діяльності компетентності, працювати над власним розвитком. Педагогічні працівники КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР добре пам’ятають про це та прагнуть до вдосконалення, розвитку професійних знань, вмінь та навичок, відвідуючи курси підвищенння кваліфікації, вебінари, семінари.

Упродовж вересня  – жовтня майстри виробничого навчання Сергій Долженков,  Василь Шемет, Іван Копотюк, Іван Слава, Павло Панькович, директор ліцею Оксана Вакій підвищили свою кваліфікацію при Білоцерківському Інституті неперервної професійної освіти та в   Університеті менеджменту освіти м. Київ.

    Серед питань, які обговорювалися:

 -«Психологічні засади ефективного ділового спілкування учасників освітнього процесу»;

–  «Сучаний урок виробничого навчання в закладах профтехосвіти»;

–  « Методика підготовки викладача до занять»;

– «Впровадження інформаційних технологій в ЗПО: педагогічний процес, управління, методична та інформаційна робота».

    А педагоги Аліна Мовнар, Людмила Губанова, Савула Катерина взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі на тему: «Проблеми та перспективи застосування сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі закладів освіти» та  Всеукраїнському онлайн-марафоні «Кращі практики формування енергоефективних та екологічних компетентностей у здобувачів освіти ЗП(ПТ)О», за що і отримали сертифікати та свідоцтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту