10.11.2023р. Перший урок виробничого навчання – відповідальний і для здобувачів освіти, і для майстра виробничого навчання.

08.11.2023р. Самоосвіта – одна з форм підвищення професійної майстерності педагога, двигун професійного зростання.
08.11.2023
Візит Червоного Хреста
14.11.2023
Show all

10.11.2023р. Перший урок виробничого навчання – відповідальний і для здобувачів освіти, і для майстра виробничого навчання.

    Здобувачі освіти першого курсу (навчальна група №16) КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР, які в цьому році обрали професію секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор, роблять перші кроки у оволодінні нею.

    Перші набуті знання, уміння та навички від свого майстра виробничого навчання Мункачій Богдана отримали наші першокурсники під час вивчення теми Основи роботи на ПК, оволодіння навичками роботи на ПК. Робота з операційною системою Windows.

    Першим урок виробничого навчання був не лише для учнів, а й для молодого майстра. А професійно адаптуватися до умов педагогічної діяльності допомогли йому досвідчені наставники –майстер виробничого навчання, викладач вищої категорії Людмила Губанова та старший майстер Олеся Мізерак.

    Для наших учнів відкривається вікно у професійний світ та відбувається важливе перше знайомство з робочим місцем, основними правилами техніки безпеки.  А скільки ще цікавого та важливого попереду?

    Перший урок для наших новачків відбувся на одному подиху!

    Отже, бажаємо здобувачам освіти групи №16  відчуття задоволеності в процесі опанування чудової професії, а майстру виробничого навчання натхнення в роботі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту