09. 03.2021р. Шановні здобувачі освіти та батьки!
09.03.2021
14 березня – День українського добровольця.
14.03.2021
Show all

05.03.2021р. До Міжнародного жіночого дня


5 березня в актовій залі нашого ліцею панувала святкова весняна атмосфера, адже усіх жінок та дівчат вітали з Міжнародним жіночим днем.
Напевно кожній жінці, дівчині особливо приємно чути слова визнання і захоплення від чоловіків. Саме такі слова звучали у виступі художнього керівника гурту «Росинка» Іващука А.М., який привітав жінок зі святом краси та весни, побажав берегиням сімейного вогнища терпіння, любові, посмішок, радості, нових досягнень, надійних сильних чоловіків поруч – і не тільки в цей день, але й завжди.
Зворушливими піснями, гуморесками та віршами, учасники святкового концерту вітали усіх жінок та дівчат. У виконанні гурту «Росинка» звучали українські пісні «Іванку, Іванку», «Тече вода каламутна», «Рідна мати моя», «Мам», які справили на присутніх неабияке враження. Свої вокальні вітання для гостей подарували учні груп №№1,2,3,8, а «Молитва за матір» та вірш «Допоки нас чекають наші мами» змусили захвилюватись серця усіх присутніх у залі.
Атмосфера свята була сповнена любов’ю і вдячністю до тих, хто є окрасою нашого життя – до жінок. Усі присутні отримали заряд енергії та бадьорого настрою, жоден не залишився байдужим.
     

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту