04.03.2021р.Змагання з шахів та шашок

04.03.2021р. Профілактика ризикованої поведінки
04.03.2021
04.03.2021р. Засідання школи молодого педагога
04.03.2021
Show all

04.03.2021р.Змагання з шахів та шашок

Шашки — дуже цікава настільна гра. Цією грою  захоплюються і дорослі, і діти. Вона розвиває мислення, уяву, логіку, а також вміння прорахувати свої дії на декілька кроків вперед. Адже цій, одній з найстаріших ігор, багато століть. Гра в шашки була відома ще задовго до нашої ери. За однією з версій, вона  бере свій початок зі Стародавнього Єгипту, згодом перекочувала в Грецію, звідти в Італію, а потім, розповсюдилась по всій Європі. Цією грою захоплювалися і в Київській Русі. Літописи та билини говорять, що це була одна з улюблених розваг руських богатирів. З того часу минуло багато років, а гра в шашки не втрачає своєї популярності й дотепер.   

Шахи – найпоширеніша інтелектуальна гра у цілому світі, яку ще називають «королівською». Не в тому сенсі, що в шахи грають тільки королі, а в тому, що ця гра за багатьма показниками  справедливо знаходиться на вершині серед інтелектуальних ігор. Вона не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки.  А ще  шахи визнано видом спорту, то ж проводяться спеціальні шахові олімпіади, змагання, турніри. Люблять цей вид спорту і  наші вихованці.

 Викладачем фізичної культури Мігалко М.М. 4 березня організовано  і проведено  змагання з шахів та шашок серед здобувачів освіти Тячівського професійного ліцею (філія смт. Тересва).     За підсумками змагань переможцями стали: Богдан Михайло, Годинко Владислав, Піцура Руслан, Болехан Михайло, Негря Іван, Маркович Дорел.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо в майбутньому нових спортивних звитяг!

Бережіть своє здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту