04.03.2021р. Засідання школи молодого педагога

04.03.2021р.Змагання з шахів та шашок
04.03.2021
05.03.2021р. Вшановуємо Шевченка
05.03.2021
Show all

04.03.2021р. Засідання школи молодого педагога

04 березня відбулося чергове засідання школи молодого педагога для викладачів та майстрів виробничого навчання під керівництвом Кость Н.С. На засідання були запрошені методист ліцею Копчалюк М.А. та заступник директора з навчально-виховної роботи Мовнар А.М.

Мета заходу: актуалізація проблеми підвищення ефективності сучасного уроку, колегіальний пошук шляхів підвищення ефективності кожного уроку завдяки впровадженню інтерактивних технологій навчання, нестандартних прийомів активізації  пізнавальної діяльності здобувачів освіти.

В ході заходу було обговорено психолого-педагогічні аспекти організації уроку: вимоги до структури уроку; вимоги до змісту уроку і процесу навчання; вимоги до техніки проведення уроку; причини невдалого уроку; правила, які забезпечують успішність уроку. Більша увага була приділена для висвітлення власного досвіду роботи молодих колег, які вносили свої пропозиції щодо підвищення ефективності того чи іншого уроку.

Кожен мав можливість висловити свою думку, дослухатися до порад інших. Педагогам було надано рекомендації щодо спілкування з важкими, педагогічно занедбаними учнями. Присутні винесли для себе багато  потрібного, пізнавального, що і використають у своїй роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту