03.06. 2022р. ТЯЧІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

04.06.2022р. Заняття гуртка «Юний електрик»
04.06.2022
Гурток «Мистецтво сервірування
07.06.2022
Show all

03.06. 2022р. ТЯЧІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

У Андре Моруа є такий вислів:

«Як живопис і музика, так і кухня – це мистецтво.
Живопис вабить очі, музика – слух, а кулінарія – смак».

    Однією з найпривабливіших професій є професія «кухар». Скільки буде існувати харчова промисловість, стільки буде бажання людини скуштувати щось смачне та красиве. Страви майстерних кухарів нерідко називають творами мистецтва. А мистецтво потребує глибоких знань, вмінь та навичок, безперервного руху вперед та професійного зростання. Хорошого кухаря іноді називають чарівником, адже він може зі звичайних продуктів приготувати справжній шедевр, який принесе радість і насолоду людям.    Навчаючись у Тячівському професійному ліцеї, учні здобувають не тільки професію кухаря, а й офіціанта. Головне в професії офіціанта – це не лише вміння правильно зварити каву чи налити сік у потрібній кількості, це здатність зробити так, щоб людині було затишно і приємно знаходитися в закладі, де ти працюєш.
      Юні  друзі!

    Якщо ви любите готувати, хочете придумувати нові страви, хочете годувати людей смачно і поживно та красиво їх обслуговувати – вибирайте професію кухаря, офіціанта  та приходьте навчатись до нас в ліцей!

    Ніщо на світі не розділяє людей так, як смак та не об’єднує так, як апетит… А в Тячівському професійному ліцеї людей об’єднує ще й любов до професії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту