03.05.2022р.  Тячівський професійний ліцей запрошує на навчання!

03.05.2022р.  Тячівський професійний ліцей запрошує на навчання!
03.05.2022
26.04.2022 – співпраця із Словенією
03.05.2022
Show all

03.05.2022р.  Тячівський професійний ліцей запрошує на навчання!

     “Добре вміла готувати – та не вміла подавати” – це прислів’я ніяк не відноситься до тих, хто в нашому ліцеї обрав професію ОФІЦІАНТА, БАРМЕНА.
     Ця професія сьогодні є особливо молодіжною і перспективною, оскільки мережа розважальних закладів, кафе, барів, ресторанів постійно зростає, а отже, зростає і попит на дану професію. Уміти оригінально оформити виріб, страву, красиво її подати, відповідно і зі смаком сервірувати стіл, створити бажану атмосферу – це справжнє мистецтво. Поєднання цих умінь і з навичками приготування різноманітних напоїв, коктейлів, закусок, обслуговування відвідувачів за барною стійкою сформує ваш авторитет серед оточуючих, розкриє широкі можливості самореалізації на робочому місці і в колі друзів.     Проте, щоб стати справжнім професіоналом, вміти обслуговувати прийоми на найвищому рівні, необхідно мати відповідну професійну підготовку, бути креативним, творчим, відданим своїй справі.

     Саме таких фахівців готують у Тячівському професійному ліцеї. 

     Ми навчаємо офіціантів і барменів правилам обслуговування відвідувачів, сервіруванню столів, приготуванню змішаних напоїв, також учні вивчають асортимент і кулінарну характеристику страв та напоїв, правила роботи на контрольно-касових апаратах, англійську мову за професійним напрямом.

     Термін навчання: на базі 11 класів –  1 рік.

     Якщо Ви бачите себе майбутнім офіціантом, барменом,
ласкаво просимо до нас на навчання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту