03.05.2022р.  Тячівський професійний ліцей запрошує на навчання!

02.05.2022р.Тячівський професійний ліцей запрошує на навчання!
02.05.2022
03.05.2022р.  Тячівський професійний ліцей запрошує на навчання!
03.05.2022
Show all

03.05.2022р.  Тячівський професійний ліцей запрошує на навчання!

     Бажаєте стати професійним електромонтажником? Тоді вам слід звернутися до Тячівського професійного ліцею.

     Сьогодні професія електромонтажника – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у електромонтажниках постійна. У сучасних умовах для висококваліфікованих спеціалістів є шанс відкрити власну справу, пропонуючи населенню послуги щодо обслуговування та ремонту електрообладнання та інструментів, здебільш побутового характеру: встановлення та ремонт побутової електротехніки, електроосвітлювального устаткування, прокладання та заземлення електропроводів, кабелів, обслуговування діючої техніки, встановлення та підключення до мережі лічильників, світильників тощо.

Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж – це робітник, який на будівництві виконує роботи під час монтажу та демонтажу освітлювальних проводок і мереж. Кінцевою метою роботи бригади електромонтажників з освітлення та освітлювальних мереж є складання електроосвітлювальної установки, підключення її до електричної мережі та забезпечення освітлення відповідно до вимог проектної документації.

     Професія “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування” передбачає навчити учнів прокладанню кабелю, складанню шинопроводів, виконанню монтажу пускорегулювальної, комунікаційної та захисної апаратури, монтажу кабельних ліній.

     Допомогти Вам у отриманні професії «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник  з освітлення та освітлювальних мереж» зможе Тячівський професійний ліцей.

     Якщо Ви бажаєте отримати професію, яка завжди буде опорою у вашому житті, бажаєте стати висококваліфікованим спеціалістом з обраної професії, вступайте до нашого навчального закладу.

         Наша адреса: м. Тячів, вул. Нересенська,7. Тел. (03134)3-25-17

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту