03.04.2023р. Вчимося шукати інформацію

«Погляд у майбутнє»
29.03.2023
04.04.2023р. Готуємо вироби з тіста
04.04.2023
Show all

03.04.2023р. Вчимося шукати інформацію

    В наш час все більше людей стають активними користувачами мережі Інтернет. Сьогодні Інтернет — це сховище великої кількості інформації. Тому дуже важливо навчитися правильно формулювати запити для пошуку інформації та оцінити її. Але як знайти потрібну нам інформацію  швидко та ефективно, не переглядаючи великої кількості запропонованих нам ресурсів? Саме тому сьогодні здобувачі освіти навчальної групи №7 (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор) працювали  над темою: «Здійснення пошуку інформації в різних пошукових системах в мережі Internet». На уроці  виробничого навчання учні під керівництвом наставника Губанової Людмили набули професійних практичних навичок в пошуку спеціальних засобів, призначених для знаходження потрібної інформації в Інтернеті, пошукових систем мережі Інтернет та закріпили набуті навички в професійному застосуванні,  виконавши такі завдання:

  • Знайдіть приємний малюнок до 1 квітня. Добавте текстове привітання, підібране в Інтернет. Сформуйте привітання в файлі текстового редактора. Збережіть в своїй папці.
  • створіть вітальну газету до 1 квітня в файлі MS Word. Фото, малюнки та текстове привітання підберіть в Інтернет. Збережіть в своїй папці.

     Всі учні успішно впоралися із завданнями.                   

А результат – перед вами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту