01.02.2022р. Математичний брейн ринг «Чарівний світ математики».

29.01.2022 р. – День пам’яті Героїв Крут
01.02.2022
02.02.2022р. Поради для педагогів
02.02.2022
Show all

01.02.2022р. Математичний брейн ринг «Чарівний світ математики».

       В рамках тижня природничо-математичних дисциплін викладачем математики Крегул Н.В. було проведено позаурочний захід – математичний брейн ринг «Чарівний світ математики». Учасниками були 2 команди І курсу (груп№6 з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів).

       Мета заходу – зацікавити учнівську молодь математикою; вчити бачити цікаве, породжувати творчі поривання; розвивати  логічне мислення, кмітливість, математичну пам’ять; виявляти обдарованих і здібних до математики учнів, розвивати їх творчі здібності, прагнення до самореалізації та самовдосконалення, уміння лаконічно висловлювати свої думки; виховувати почуття колективізму, взаємодопомоги.

       Знання та здібності команд оцінювало компетентне журі.

       Брейн ринг проходив на основі конкурсів: «Розминка», «Роздуми», «Ребуси»,  «Пояснювалки» та конкурсу капітанів «Вірю – не вірю».

       Підводячи підсумки, заступник директора з НВР Мовнар А.М.  сказала: «Під час гри ліцеїсти проявили ґрунтовні знання матеріалу, вміння застосовувати набуті знання у нестандартних ситуаціях та кожна з команд намагалась показати журі, що вони кращі і заслуговують на перемогу».

       Захід Надія Володимирівна завершила словами письменника Л. Толстого: «Людину можна оцінювати дробом, знаменник якого – це все те добре , що він думає про себе сам, а чисельник – це все те добре, що про цю людину думають інші. Чим більший чисельник, тим більший самий дріб».

       Брейн ринг став хорошою нагодою для ліцеїстів осмислити власні можливості і здібності, згуртував учнів, розкрив їх таланти, сформував навички діяти дружно та організовано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту