29.01.2022 р. – профорієнтаційний урок «Професії майбутнього»
01.02.2022
01.02.2022р. Математичний брейн ринг «Чарівний світ математики».
01.02.2022
Show all

29.01.2022 р. – День пам’яті Героїв Крут

       Щороку Україна вшановує пам’ять Героїв Крут. Наприкінці січня 1918 року в нерівному бою на залізничній станції «Крути» від рук більшовицьких загарбників загинули триста студентів і гімназистів, які героїчно боронили УНР. Їх подвиг – це символ патріотизму й жертовності українського народу, який завжди боровся і продовжує боротися за цілісність і незалежність України.

       З метою вшанування 300 студентів-гімназистів у  Тячівському професійному ліцеї проведено виховний захід  «Крути – і сум, і біль, і вічна слава  України». Класні керівники Павлюк К.І.,   Косов Н.С.  ознайомили здобувачів освіти із історичними фактами перебігу цих страшних подій в історії України. Учні були запрошені до картинної галереї ім. Голлоші, де переглянули відеоролик «Бій під Крутами», хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих студентів-гімназистів. У бібліотеці протягом дня ліцеїсти мали змогу переглянути  виставку-презентацію «Герої не вмирають!»

       Пам’ятаймо про бій під Крутами, адже ми маємо свою незалежну державу! Пам’ятаймо наших захисників, бо герої на вмирають – герої живуть вічно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту