14.05.2021р. «Подорож літературною Європою»
04.05.2021
07.05. 2021р. Навчально-польові збори для випускників
07.05.2021
Show all

Гурткова робота

У Тячівському професійному ліцеї  навчання практично за кожною професією передбачає опанування додатковими, супутніми навичками, які додадуть майстерності та сприяютимуть професійному розвитку. Завжди цікаво і змістовно проходять заняття гуртків технічної творчості «Газдинька» та «Мистецтво сервірування» (керівники, майстри виробничого навчання Погоріляк О.І. та Овечкіна Н.А.). Красива нарізка з фруктів, овочів (карвінг) своїми руками може не просто прикрасити святковий стіл, але зробити ваше застілля незабутнім, а стіл, сервірований зі смаком, здатний перетворити навіть звичайний прийом їжі в естетичну насолоду і відчуття свята. Особливо актуально це напередодні великодніх свят.

Серед найактивніших  членів цих гуртків – здобувачі освіти груп №1, 8 (професія кухар, офіціант). Загалом, усі майбутні кухарі відповідально ставляться до навчання, проявляють професійну ініціативу, прагнуть вдосконалення і полюбляють фантазувати. Досвід наставників – майстрів виробничого навчання Погоріляк О.І. та Овечкіної Н.А. ,спеціальні книги, цікава, насичена навчальна програма, наполегливість – надійне підґрунтя для справжньої професійності. Заняття в гуртках – та навчальна ситуація, той «сценічний» майданчик», де не тільки викладаються знання, а й розкриваються, формуються та реалізуються особистісні творчі особливості вихованців.

Відкрийте і ви для себе нові цікаві стежки! Пізнайте багатогранний світ професій – приходьте на навчання до Тячівського професійного ліцею!

                        

2 Comments

  1. Аліна :

    Молодці, чудова робота

  2. enlact :

    This excellent phrase is necessary just by the way

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту