Триває робота приймальної комісії Тячівського професійного ліцею!

Запрошення!
06.07.2022
Вступ 2022. Хто має право на пільги?
29.07.2022
Show all

Триває робота приймальної комісії Тячівського професійного ліцею!

  

    Надворі літо, учні загальноосвітніх шкіл на канікулах. Проте випускники 9-х та 11-х класів вирішують питання подальшого навчання і багато з них зробили свій вибір на користь професійно-технічних навчальних закладів.
    У ТЯЧІВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ щодня триває робота приймальної комісії, члени якої надають детальну інформацію про професії, які можна здобути у нашому закладі, а саме:

 • кухар, офіціант;
 • столяр, тесляр;
 • слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;
 • офіціант, бармен;
 • електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник  з освітлення та освітлювальних мереж;
 • секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор.

Це варто знати вступнику.

    Тячівський професійний ліцей  дає відповіді на актуальні питання абітурієнта.

 • Чи потрібно ЗНО чи будь-які інші екзамени для вступу у Тячівський професійний ліцей? — Ні. Абітурієнту для вступу необхідно лише бажання та набір  документів.
 • Чому освіта у вас безкоштовна? — Державний навчальний заклад надає безкоштовну освіту. Це передбачено законодавством. Кожен учень отримує безоплатне навчання.
 • Які умови отримання стипендії? — Усі, хто навчаються, отримують стипендію. До того ж існують різні матеріальні заохочення: преміювання, матеріальна допомога тощо. Для молодої особистості мати кишенькові гроші це важлива річ. Тож тут є перевага над навчанням, до прикладу, у школі, де учень не отримує стипендію.
 • Чи буде цікавим дозвілля в ліцеї, чи зможу реалізувати творчі здібності? –  Тячівський професійний ліцей надає велике  різноманіття змістовного дозвілля. Це можуть бути:  відвідування гуртків «Газдинька», «Юний електрик», «Мистецтво сервірування», «Учнівський меридіан», художня самодіяльність, активна участь в учнівському самоврядуванні, у олімпіадах, спортивні змагання, учнівська наукова діяльність і безліч інших занять!
 • У чому переваги навчання у професійному ліцеї? — По-перше, окрім базових предметів, учні вивчають спецпредмети. Разом з тим, молода людина опановує спеціальність і вже по закінченню навчання, може одразу реалізовувати себе професійно. Тож це економія років навчання, гарне заощадження коштів, а також — чудова можливість отримати спеціальність.

    Якщо Ви молоді, енергійні, завзяті і хочете отримати чудову професію, цікаво навчатись і відпочивати, вступайте до Тячівського професійного ліцею!

    Ласкаво просимо у нашу дружню родину!

    Наша адреса: м. Тячів, вул. Нересенська,7. Тел. (03134)3-25-17

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту