01.06.2023р. Виробнича практика – важливий етап професійної підготовки
01.06.2023
День боротьби з тютюнопалінням
01.06.2023
Show all

Міжнародний день захисту дітей

    01 червня, в приміщенні Тячівського професійного ліцею, з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, головним юристом Тячівського бюро правової допомоги Хустського місцевого центру з надання БВПД Анною Магей спільно з заступником директора ліцею з НВР Аліною Мовнар було проведено правопросвітницький захід для учнів ліцею на тему – «Захист прав дітей в Україні».

    Під час проведення правопросвітницького заходу фахівцем Тячівського бюро правової допомоги були надані роз’яснення щодо поняття прав дитини, переліку прав дитини, які гарантуються міжнародним та національним законодавством. Було також роз’яснено які саме нормативно-правові акти регулюють дане питання, а саме: Конвенція про права дитини, Конституція України, Сімейний кодекс, Закон України «Про охорону дитинства», Цивільний кодекс України та повідомлено, що за захистом порушених прав дітей в Україні можна звертатись до органу опіки та піклування, до прокуратури, до поліції.

    В ході проведення заходу було роздано близько 20 буклетів з правовою інформацією щодо діяльності бюро правової допомоги та присутнім учням роз’яснено перелік послуг, які можна отримати в бюро правової допомоги.

    Нагадуємо, що отримати безоплатну правову допомогу можна за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 30, кабінет №103 та №106, тел.: 0916046132.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту