09.05. 2022р. До Дня пам’яті  і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Гурток “Газдинька”
09.05.2022
Гуманітарна допомога від Словенії
10.05.2022
Show all

09.05. 2022р. До Дня пам’яті  і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

     Цього року День пам’яті  і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії. Наша країна знову знаходиться на передовій, а її землю окропляє кров мужніх захисників. І вже онуки та правнуки переможців Другої світової війни відстоюють волю й незалежність Батьківщини.

     В нашому ліцеї навчаються учні з різних куточків району, області. А чи багато з них  знають про історію свого міста чи селища в роки Другої світової війни?  Чи можуть назвати бодай декілька імен місцевих героїв, які захищали українські землі в 1939–1945 роках? 

     З нагоди Дня пам’яті і  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  учні Тячівського професійного ліцею організували флешмоб    “Україна переможе! Знову!”, в ході якого  відвідали пам’ятні знаки, братські могили і цим   вшанували пам’ять полеглих героїв-односельчан, захисників рідного краю.  

     Віддаючи данину шани та поваги нашим героям сьогодні, ми дякуємо за Велику перемогу сивочолим ветеранам, живим свідкам історії, серед яких Лідія Василівна Гайналій,  на долю якої випало коротке дитинство та обпалена війною юність. Зустріч з Лідією Василівною залишила приємні спогади в учнів та викладачів, які прийшли провідати і привітати ветерана війни.

     Ми пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки. Зараз дуже важко перечислити усіх визволителів поіменно, але рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українських воїнів. 

     Вічна пам’ять загиблим героям, низький уклін живим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту