До уваги педагогічних працівників!

15.03.2021р. Самоосвіта – одна з форм підвищення професійної майстерності педагога.
15.03.2021
19.03. 2021р. До Всесвітнього дня поезії
19.03.2021
Show all

До уваги педагогічних працівників!

Освітні онлайн-платформи для можливостіпроходженнякурсівпідвищеннякваліфікації

Вчитися ніколи не пізно. А особливо в наш час – коли робота переходить в режим онлайн і життя підкидає безліч можливостей. Головне – знайти якісні і надійні освітні платформи.

Ми всі постійно вчимося. І в закладках браузера кожного педагога мають бути перевірені сайти з освітніми ресурсами, де можна знайти щось цікаве та необхідне. Рекомендуємо  навчальні платформи, які повністю чи частково орієнтовані на освітян.

Вашій увазі пропонуються інтернет-ресурси для підвищення кваліфікації:

 Prometheusнайкращі онлайн-курсиУкраїни та світу.

Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям. Крім того, Prometheus надає доступ до онлайн-курсів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

https://prometheus.org.ua/

EdEraстудія онлайн-освіти.

Українська студія онлайн-освіти, що виникла 2014 року після того, як двоє студентів КНУ пройшли перший МВОК Массачусетського технологічного університету “Circuits and electronics”. Наразі команда створила більш як 1000 освітніх роликів, запустила десять відкритих онлайн-курсів й інтерактивних підручників, а разом із Міністерством освіти і науки вони реалізували проект із оновлення шкільних програм.

https://www.ed-era.com/

 «На Урок» – українськийосвітній онлайн-портал для вчителів.

Освітній проект «На Урок» – це результат роботи групи однодумців, які ставлять собі за мету об’єктивно висвітлювати сучасний освітній процес та вивести його на якісно новий рівень. Це стало можливим завдяки виконанню різнобічної та ґрунтовної роботи.

Курс – це комплекс авторських матеріалів, структурований за окремою темою і розроблений із метою самоосвіти вчителів. Авторами курсів є педагоги-практики та фахівці, яким небайдужа доля освіти. Кожному, хто зареєструвався на курс, надається необмежений доступ до навчальних матеріалів курсу.

https://naurok.com.ua/

Всеосвітаспільнотаактивнихосвітян (вебінари на актуальніосвітні теми, загальноосвітні онлайн-курси, інтернет-олімпіади, бібліотекаметодичнихматеріалів та ін.).

Освітній проєкт “Всеосвіта” – це сучасна платформа, яка допомагає вчителям професійно зростати та підвищувати педагогічну майстерність. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку.

Чим корисний сайт “Всеосвіта”? Тут можна підвищувати кваліфікацію за допомогою вебінарів, курсів, семінарів, створювати авторські тести, реєструвати учнів на олімпіади та конкурси, завантажувати безкоштовні методичні матеріали з онлайн-бібліотеки, творчі розробки для учнів будь-якого віку, вести персональний блог тощо.

https://vseosvita.ua/

 Є-мова – онлайн-платформа для вивченняукраїнськоїмови.

Є-мова – це освітня платформа громадської організації «Український світ», яка має на меті створити українськомовний культурний простір.
 На нашій платформі ви можете знайти курси як з вивчення та популяризації української мови, так і курси культурно-просвітницького характеру та курси підвищення кваліфікації вчителів. Понад те, ви можете пройти тест на визначення рівня української мови та замовити онлайнове навчання для себе чи для колег.
 Бонус — ми проводимо лекторії, акції, практикуми, літературно-мистецькі заходи.
 У нас найкраща команда фахівців, які мають не лише найкращий досвід в створенні та управлінні проєктами, комунікаціях, але й найкращі – філологині з української мови.

https://emova.language-ua.online/

 iLearn – безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО.

https://ilearn.org.ua/

 «Дія. Цифроваосвіта» – національна онлайн-платформа з цифрової грамотності.

https://osvita.diia.gov.ua/

 Онлайн-проект Видавництва »Ранок«  – дистанційні курси, які складаються із серії онлайн-занять у формі вебінару.

https://www.ranok.com.ua/remotecourses.html

 ВУМ (ВідкритийУніверситет Майдану) – дистанційна платформа громадянської освіти.

https://vum.org.ua/

WiseCow – перший в країнібезкоштовнийвідеолекторій з культури без реєстрації (лекції з мистецтва, історії, культури, літератури, кінематографу та моди).

https://wisecow.com.ua/

 KhanAcademy – відкрита некомерційна освітня платформа з відеоуроками.

https://www.khanacademy.org/

(Частина матеріалів українською мовою: https://uk.khanacademy.org/)

 Безкоштовні онлайн-курсиMicrosoft – курси присвячені опануванню інструментів Microsoft для навчання.

https://education.microsoft.com/en-us/courses

Coursera – безкоштовні онлайн-курси з різних дисциплін.

https://www.coursera.org/

EdX – онлайн-курси від закладів вищої освіти.

https://www.edx.org/

ВебінаризmozaBookтаmozaWebвідEdPro

Наповнення: навчальний курс з відеолекціями, домашнімизавданнями та сертифікатами

Лекції розширеного курсу з вивчення програми mozaBook в постійному доступі на сайті. Раз на 2 місяці проходить безкоштовний Вебінар, де вчителі можуть до кожного відео виконувати домашнє завдання та отримати Сертифікат.
 Навчання підходить як учителям, які активно користуються програмою, так і тим, хто ще не працював з нею. Різні рівні курсу дозволять обом категоріям взяти для себе максимум користі.
 
 Сайт: https://edpro.ua/webinars
 

Платформа «Уміти»

Автор і розробник платформи Іван Іванов – засновник Центру нової освіти. Тренер з інноваційної педагогіки та ІКТ, сертифікований учитель-експерт Microsoft, організатор онлайн-конкурсів для освітян.

Сайт: https://umity.in.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту