30.11.2020 р. – Профорієнтаційний урок для учнів: “Правильно обираємо професію?”

27.11. 2020 р. Відкритий урок
27.11.2020
03.12.2020р. – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями
03.12.2020
Show all

30.11.2020 р. – Профорієнтаційний урок для учнів: “Правильно обираємо професію?”

Вибір професії – важливий крок в житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. Тому з метою інформування учнів про відповідальність за своє професійне майбутнє, фахівцями Тячівського районного центру зайнятості 30 лстопада 2020 року провели профорієнтаційний урок для учнів Тячівського професійного ліцею сфери послуг, за участі Швед Емілії Емілянівни офіцера відділу з добору кадрів в Закарпатській області Державної прикордонної служби, вона презентувала Національну академію державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, надала інфомацію про умови про прийом та вимоги до абітурієнтів.

Заступник начальника відділу активної підтримки Любов Попович, та фахівцем з профорієнтації Вікторією Сурмою, розповіли учням про те, як зорієнтуватися у складному лабіринті професій, уникнути помилок і розчарувань при виборі професій. Діти опрацьовували основну формулу вибору професії «Хочу – Можу –Треба», класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп, розбирали ситуації, що стосуються професійного вибору, розгадували анаграми.

На завершення, фахівець ознайомили учнів з Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої учні можуть визначити свої професійні схильності.

ПЛАТФОРМА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР’ЄРИ створена з метою наближення профорієнтаційних послуг центрів зайнятості до всіх хто планує свій професійний шлях. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту