30.06.2022р. Впевнено крокуємо у доросле життя!

29.06. 2022р. Поетапна кваліфікаційна атестація
29.06.2022
Флешмоб до Дня Конституції України від викладачів та майстрів виробничого навчання Тячівського професійного ліцею!
02.07.2022
Show all

30.06.2022р. Впевнено крокуємо у доросле життя!

  

    Здобувачі освіти випускних груп ТЯЧІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ успішно опанували  професійні знання і навички та готуються до завершення нелегкого 2021/2022 навчального року.

    Учні навчальних груп №№1 та 14 (професії «Кухар, офіціант» та «Офіціант, бармен») пройшли виробничу практику, яка стала ще одним етапом професійного зростання та виконали всі вимоги для отримання відповідних професійних кваліфікацій. Під керівництвом своїх наставників – майстрів виробничого навчання Погоріляк О.І. та Овечкіної Н.А.  на робочих місцях на виробництві проведено пробні кваліфікаційні роботи, зокрема: «Подача гарячих напоїв», «Розрахунок з відвідувачами через POS термінал», «Приготування та подача  кави Латте», «Приготування бургеру Чікен» (на фото) та ін.

    Підтримали майбутніх фахівців і роботодавці, які були присутні  під час виконання кваліфікаційних робіт. Наприклад, приватні підприємці, з якими успішно співпрацює наш ліцей – Цавнер Віталій (кафе «Італійська кава») та Деяк Леся (ресторан «Palladium Pub», голова державної кваліфікаційної комісії),   долучились до оцінювання навчальних досягнень випускників. Запорукою  успішної  роботи наших вихованців  стали і високі теоретичні знання, які вони продемонстрували під час державної кваліфікаційної атестації.  

    Віримо, що в майбутньому кваліфіковані робітники працюватимуть на відновлення та розвиток економіки України.     Все є і буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту