30.01.2024р. Оновлюємо матеріально-технічну базу ліцею

30.01.2024р. Урок виробничого навчання.
30.01.2024
 Інженерний тиждень – 2024
02.02.2024
Показати все

 30.01.2024р. Оновлюємо матеріально-технічну базу ліцею

    Сьогодні професія електромонтажника є однією з провідних та застосовується практично в усіх галузях господарства, а потреба у електромонтерах –  постійна. В умовах сучасного виробництва,  з використанням складної техніки та  нових технологій, особливої актуальності набуває максимальне наближення оснащення навчально-виробничих майстерень, лабораторій  у ЗП(ПТ) О  до рівня  виробництва,   сучасні виробничі технології потребують технічного переоснащення, оновлення, поповнення новими матеріалами  майстерень закладів освіти. Без цього неможлива якісна підготовка висококваліфікованих робітників.

    Колективом  КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР проводиться цілеспрямована робота по подальшому зміцненню матеріально-технічної бази.

    Нещодавно у Тересвянській філії було повністю переобладнано лабораторію технології електромонтажних робіт: створено 14 навчальних робочих місць, які забезпечено сучасним професійним обладнанням. Кожне робоче місце обладнане макетом контуру заземлення, автоматичним захистом від короткого замикання та перевантаження і показчиком напруги.  У лабораторії також виконано макет повітряної лінії електропередач, на якій встановлено вуличне освітлення, яке керується за допомогою фотореле.

    Чимало зусиль для зміцнення матеріально-технічної бази лабораторії доклали майстри виробничого навчання Василь Лях, Віталій Кушнір (завідувач лабораторії) та учні,  які працювали з великім ентузіазмом, їм  дуже хотілося швидше попрацювати на нових робочих місцях з новим обладнанням.        Лабораторія технології електромонтажних робіт обладнана з урахуванням вимог, які дозволяють розвивати необхідні професійні компетентності з професії електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник  з освітлення та освітлювальних мереж. Такі умови дозволять ефективно взаємодіяти майстру виробничого навчання з учнями, а також максимально втілити в реальний освітній простір ідею безперервного розвитку освітньої мотивації учнів і на практиці реалізувати сполучення «успішний учень-успішний майстер-успішний заклад освіти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Перейти до вмісту