30.01.2024р. Урок виробничого навчання.

29.01.2024р. Урок виробничого навчання
29.01.2024
 30.01.2024р. Оновлюємо матеріально-технічну базу ліцею
30.01.2024
Show all

30.01.2024р. Урок виробничого навчання.

    Кабельно-провідникових виробів є безліч видів. Застосування проводу не тієї марки або неправильного перетину може закінчитися сумно.

    Гарний фахівець, навіть уперше зіштовхуючись з певним видом провідника, побачивши його абревіатуру в більшості випадків зрозуміє його основні характеристики. У той же час, для простого обивателя маркуванняпроводів і кабелів є чимось на зразок іноземної мови. Літери він ці знає, прочитати може, а ось зрозуміти загальний сенс не виходить.

    То що за цими літерами побачить фахівець такого, що недоступне іншим? Щоб зрозуміти це, завітайте до Тересвянської філії КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР. Під час відкритого уроку   виробничого навчання учні навчальної групи № 11 (професія електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник  з освітлення та освітлювальних мереж), відпрацьовували практичні навички    з теми  «Вивчення марок проводів та кабелів, їх будова та застосування». Майбутні електрики під керівництвом наставника, майстра виробничого навчання  Василя Ляха виконували вправи і нескладні технічні операції, а саме: визначення призначення проводів і жил кабелів з «продзвонюванням» на обрив, виконання тимчасового маркування, комплектування в пучки, вивчали схеми і методику прокладання і кріплення проводів або жил кабелів по конструкціях.
    Урок проведено у рамках засідання методичної комісії електромонтажних професій (голова методичної комісії Володимир Цимбалістий).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту