29.09.2021р. До Всеукраїнського дня бібліотек

Благодійна акція «Таблеточка»
29.09.2021
До Всеукраїнського дня бібліотек здобувачі освіти Тячівського професійного ліцею взяли участь у акції «Селфі з книгою».
04.10.2021
Show all

29.09.2021р. До Всеукраїнського дня бібліотек

       Щороку, 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.  Це професійне свято тих, хто допомагає нам віднайти потрібний шлях до джерела споконвічної мудрості – бібліотекарів, адже бібліотека допомагає навчатися, шукати і знаходити.

       До бібліотеки, як і колись, йдуть читачі. Звертаються і по допомогу, і по пораду, і просто бажають відпочити із книгою в руках «у тихому місці для читання». Адже саме тут кожен може віднайти душевний спокій, моральне оновлення і можливість оволодіти тим коштовним ключем, що відкриває таємничі двері величезної скарбниці знань. 

       29 вересня в актовій залі ліцею відбувся захід до Всеукраїнського дня бібліотек, який організували бібліотекар Фріндт Ю.М., здобувачі освіти групи №7 та майстер виробничого навчання Губанова Л.Л.  Присутні дізналися про виникнення книги, становлення  книгодрукарства в Україні, про розвиток і поширення бібліотек, про сьогоднішні досягнення цього важливого інструменту нашої цивілізації.  Символічно, що саме 30 вересня, в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії відзначається це свято. Сама назва        Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була в бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань та поступу вперед.

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту