11.10. 2021р. До Дня захисників і захисниць України
11.10.2021
13.10.2021. Екскурсія на підприємство
13.10.2021
Show all

29.09. – 12.10.2021р. До трагічних роковин Бабиного Яру

       Упродовж вересня – жовтня у  Тячівському професійному ліцеї проведено інформаційно-просвітницькі заходи з нагоди вшанування трагічних подій у Бабиному Яру. Під час тематичних виховних годин «Історія і трагедія Бабиного Яру», «Бабин Яр-символ вічної скорботи», «Бабин Яр: якою є наша пам’ять», педагоги розповідали про трагедію Бабиного Яру, що є на сьогоднішній день дуже актуальною темою, оскільки вона тісно пов’язана з питаннями єдності нації, політичної свідомості громадян. 

       Викладачем історії Бокоч Л.М.  був проведений урок-реквієм, під час якого присутніх ознайомили з одним із найтрагічніших періодів нашої історії. Учні переглянули кадри документальних хронік, фрагменти к/ф про Бабин Яр, фотографії окупованого нацистами Києва 1941 року та дізналися багато фактів про масові знищення єврейського населення. А під час літературно-історичного репортажу «Могильний вітер з тих ярів повіяв – а в полум’ях метався Бабин Яр», який організували бібліотекар Фріндт Ю.М. та вихователь гуртожитку Федоришин Д.Д. вихованці згадали не лише жертв війни та Бабиного Яру, а й тих громадян, які з ризиком для власного життя та життя своїх рідних, рятували євреїв від нацистського геноциду. Подвиг цих українців є прикладом справжнього героїзму, важливим моральним уроком історії. Жахливі злочини фашистів проти людей, все побачене і почуте не залишили байдужими нікого.
       Такі заходи сприяють вихованню в молоді взаємоповаги, патріотизму, толерантності, міжнаціональної та міжрелігійної злагоди та порозуміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту