28.10.2022р. До визволення України та Закарпаття.
28.10.2022
Тячівський професійний ліцей провів «мобілізацію» монет у благодійній акції «Смілива гривня», спрямованій на збір коштів на допомогу Збройним Силам України.
02.11.2022
Show all

28.10.2022р. Виставка газет та малюнків

    До Дня  визволення України та Закарпаття від нацистських загарбників, яке відзачаємо 28 жовтня, членами учнівського самоврядування Тячівського професійного ліцею організовано виставку малюнків та газет «Є пам’ять, якій не буде кінця». Своїми роботами вихованці закладу через призму власного світосприйняття, зображають воїнів-захисників та рідну країну, вкладаючи у кожну роботу свої думки та почуття та  своє бачення перемоги.   

    На жаль,  українцям знову довелося стати на захист рідного краю, його свободи та територіальної цілісності від посягань сусідньої держави. Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших героїв і твердо віримо у нашу перемогу. Пишається своїм татом, випускником нашого закладу Мідянко Миколою і його син, учень ліцею  Максим.  До речі, збереглася  газета, яку багато років тому намалював Микола до дня визволення України та Закарпаття.

    Висловлюємо безмежну вдячність ветеранам війни, учасникам нинішніх бойових дій за все вистраждане, пережите, звершене. Слава всім, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни!

       Слава всім, хто б’ється за Україну сьогодні!

       Слава нашому народу, який увійде в історію!

       Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту