27.03.2023р. Всеукраїнський інтернет-конкурс «Жінки в науці»

27.03.2023р. Інтелектуальна  математична гра-конкурс «Хто зверху?»
27.03.2023
28.03.2023р. Триває тиждень природничо-математичних дисциплін
28.03.2023
Show all

27.03.2023р. Всеукраїнський інтернет-конкурс «Жінки в науці»

    Шостий рік поспіль в усьому світі 11 лютого відзначається молоде, але важливе свято — Міжнародний день жінок і дівчаток в науці. Воно було прийняте Генеральною Асамблеєю ООН у 2016 році з метою забезпечення повного і рівного доступу до науки для жінок і дівчаток і їх участі в ній. День жінок і дівчат у науці повинен нагадувати всім нам про те, що жінки грають важливу роль у науковій і технологічній спільноті, а також заохочувати жінок і дівчаток до участі в науці.

    З цього приводу на освітній платформі «На урок» був проведений Всеукраїнський інтернет-конкурс «Жінки в науці». Під керівництвом викладача біології Мацоли Мирослави в конкурсі взяли активну участь здобувачі освіти Тячівського професійного ліцею. Найкращі результати показали учні філії Стрельников Олександр та Грицан Михайло (професія електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж). Вони були нагороджені дипломами I ступеня, а викладач отримала подяку за підготовку учнів до конкурсу. 

    Виконуючи завдання конкурсу, учні дізналися про видатні наукові відкриття, зроблені жінками та з’ясували, чому гендерні стереотипи шкодять як розвиткові науки, так і всього суспільства загалом.

Вітаємо переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, впевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту